Stante sa na┬šim fanusikom na Facebooku Stante sa nasim fanusikom na Google-plus

 

Vážení zákazníci,

 

v súvislosti s opatrením Úradu verejného zdravotníctva SR o uzatvorení maloobchodných prevádzok sme boli nútení našu predajňu PRO-DIVE zatvoriť.

 

Naďalej však pracujeme a sme tu pripravení pre vás.

 

Využite naše voľnejšie kapacity na servisovanie vášho potápačského vybavenia, aby ste boli po uplynutí infekcie koronavírusom pripravení na relax vo vode.

 

Automatiku nám môžete buď poslať, alebo, po predchádzajúcom telefonickom dojednaní, odovzdať v našej predajni. V prípade zaslania je nutné zásielku doručiť do našej predajne. Zásielka doručená na poštu nebude prebratá! Nezabudnite priložiť telefonický kontakt.

 

Využite čas, ktorý ste nútení stráviť doma na návštevu našej stránky a v predstihu si vyberte produkty z našej ponuky. Tovar si môžete v pohodlí domova vyskúšať a v prípade, že Vám nevyhovuje nám ho môžete nepoužitý vrátiť do 14 dní..

 

Objednávku je potrebné urobiť prostredníctvom našej stránky, alebo mailom na adresu info@pro-dive.sk

 

Pri objednávkach nad 200€ bude doprava zdarma.


Doručovanie online objednávok na vašu adresu bude obmedzené iba na objednávky zaplatené vopred. Z dôvodu zníženia kontaktu medzi kuriérom a zákazníkom platba na dobierku nebude možná.

 

 

 

 


  REKREAČNÉ
POTÁPANIE  
  TECHNICKÉ
POTÁPANIE  
PLÁVANIE
  AKTIVITY V
PRÍRODE  
  TRÉNING
FITNES  
PRO-DIVE s.r.o.
Profesionálny dodávateľ špičkového vybavenia pre rôzne pohybové aktivity a poskytovateľ kvalitných služieb v oblasti potápania.
Novinky Oznamy Akcie